İnstagram Hikayeler’de kendi GIF’imi nasıl ekler ve kullanırım?

instagram hikaye story gif

instagram hikayeler’de kendi GIF’iniz olsun

Instagram Hikaye GIF Ekleme Nasıl Yapılır?

Instagram hikaye GIF ekleme nasıl yapılır şeklinde sorulan sorular özellikle Instagram’ın bazı işlem engelleri veya son zamanlarda ırkçı söylemleri nedeni ile bu özelliğin kaldırılması sebebiyle gündeme gelmiştir. Instagram hikayelerinize nasıl GIF ekleyeceğinizi ve GIF özelliğinin neden çıkmadığı konusunu sizlere detaylarıyla anlattık. Öncelikli olarak Instagram GIF nasıl eklenir inceleyelim.

Instagram Hikaye GIF Nasıl Eklenir?

  • Instagram hikayelerinize GIF eklemek için öncelikli olarak hikayenizde paylaşacağınız görseli belirleyin,
  • Bunun akabinde, görselin üstündeki seçeneklerden kare içerisindeki gülen yüz butonuna tıklayın,
  • Sonra ‘GIF’ yazısının olduğu butona tıklayın, burada istediğiniz GIF görselini seçebilir veya herhangi bir kelime yazarak belirtmiş olduğunuz kelime ilgili GIF’leri aratabilirsiniz. Böylece hem aradığınız GIF’i bulmanız kolaylaşacak hem de çok fazla GIF görselleri arasından istediğiniz GIF görselini seçebileceksiniz.

Eğer instagram hikayeler’de kendinize özel bir gif kullanmak isterseniz bunu sizin için biz yapabiliriz. Sitemizdeki iletişim kanallarından bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Instagram Hikaye GIF Nasıl Eklenir? sorusuna bir de görsel örnek verelim. GIF arama kısmından Delamar kelimesini arattığımızda karşımıza görseldeki gibi Delamar Logosu çıkacak. Bir başka örneğimiz eses oto kelimelerini arattığımızda Es Es oto kiralama firması’nın logo gifleri çıkacak.

#gökhan eryiğit

instagram hikaye story gif

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir